Veletrh TECHNODAYS

Veletrh TECHNODAYS

Prezentace firem s technickými obory a řemesly

Triangle je nejlepší průmyslovou zónou roku 2014

Strategická průmyslová zóna Triangle na místě bývalého žateckého letiště se stala vítězem v kategorii Průmyslová zóna roku soutěže Investor a podnikatelská nemovitost roku 2014.

Prestižní ocenění před zraky domácích a zahraničních hostů převzal Jaroslav Krch, ředitel Strategické průmyslové zóny Triangle, příspěvková organizace Ústeckého kraje, spolu s Jaroslavem Pikalem, zástupcem ředitele Krajského úřadu Ústeckého kraje ve večerní slavnostní atmosféře paláce Žofín na Slovanském ostrově v Praze. Akce proběhla pod záštitou ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka, dne 28. května 2015.

Soutěž Investor a Podnikatelská nemovitost roku pořádala Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest se Sdružením pro zahraniční investice AFI. Oceňovala investiční projekty spojené s realitami ve dvou kategoriích:

  • Podnikatelská nemovitost roku – Průmyslová zóna roku
  • Podnikatelská nemovitost roku – Nemovitost roku pro technologická centra a služby

Vítěze v jednotlivých kategoriích vybrala odborná porota na základě projektů zprostředkovaných Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest a dosažených ukazatelů – výše plánované investice, odvětvového koeficientu, koeficientu celospolečenské prospěšnosti, vlastnictví a počtu přislíbených pracovních míst. Podrobněji o výsledcích soutěže, viz zde včetně promovidea zde.

Zdroj